תיירות מצפה רמון

תיירות הר הנגב

כתובת: שדרות דוד בן גוריון 2, מצפה רמון, ישראל
מייל: info@negevtour.co.il

ניהול:

מנהלת התיירות במצפה רמון: טלי בר

taliba@mzp.org.il

ברוכים הבאים להר הנגב – מוקד התיירות המדברית של ישראל

בלב “ארץ המכתשים”, על סיפו של מכתש רמון העצום והמרשים, שוכנת העיירה המדברית מצפה רמון, שהיא ביתם של אוהבי המדבר באשר הם.

מצפה רמון מהווה מוקד נוח ונעים ליציאה לכל פעילויות השטח והטיול ברחבי המדבר המרהיב של הר הנגב – ארץ בראשית של נופי טבע מלאי הוד קדומים.

מסביב תמצאו מגוון נרחב של מסלולי הליכה מסומנים בכל דרגות הקושי, שפע מסלולי אופניים החולפים בנופי המדבר המרהיבים, ולחובבי הרכב ממתינה חוויה מרגשת בדרכי המדבר הרבות, המותאמות לנהיגה ברכבי שטח.

בשל בהירות השמיים ומיעוט האור במרחב, מהווה מצפה רמון מוקד מושלם לצפייה בגרמי השמים, בהיותה בלב “שמורת אור כוכבים” מהיפות והטובות בעולם. חוויה אסטרונומית משכילה ומרתקת מצפה לחובבי הכוכבים, שיכולים ליהנות מעשרות מדריכים בעלי טלסקופים, המכירים את מפת השמים באותה מידה בה הם מכירים את המדבר הסובב אותם.

לאורחינו מצפים מאות חדרי אירוח בכל הרמות, במצפה רמון ובסביבתה הקרובה בהר הנגב, כשלצידם שפע של יוצרים ואומנים בעלי גלריות, אתרי ביקור מעניינים ומגוון אפשרויות הסעדה ברמות שונות.

מצפה רמון היא המקום המושלם להתחיל סיור בדרכי הבשמים הנבטיות הקדומות, או סיור להר כרכום המרשים, טיול הליכה בשביל ישראל דרומה, או טיול ג’יפים עם חברים.

מידע נוסף עשיר ומפורט תמצאו בלינק הבא:

www.negevtour.co.il

בודק...